Fotogalerie

Fotogalerie 27 grudnia 2014 wyświetleń: 2001

kolęda w Podjuchach 2014/2015

Kolęda Podjuchach 2014/2015
 
29.12.2014 r. Poniedziałek godz. 16.00
1. Biała – Ks. Robert
2. Kruszcowa – Ks. Proboszcz
3. Kruszcowa – kl. Grzegorz
4. Planty/Szlamowa/Torowa/Aluminiowa/Opałowa – Ks. Marcin
30.12.2014 r. Wtorek godz. 16.00
1. Prószyńskiego/Grzegorzewskiej - 
Ks. Robert
2. Korczaka/Wschodnia - Ks. Proboszcz
3. Elektoralna/Wełtyńska - kl. Grzegorz
4. Chojnicka - Ks. Marcin
31.12.2014 r. Środa godz. 10.00 Binowo 
godz. 13.00 Kołowo – wszyscy księża
02.01.2015 r. Piątek godz. 16.00
1. Falskiego 1-14/31-41 - Ks. Robert
2. Falskiego 27-29b - Ks. Proboszcz
3. Falskiego 23-25b - Ks. Grzegorz
4. Przewiewna/Rożnowska - Ks. Marcin
03.01.2015 r. Sobota godz. 15.30
1. Smocza 15-19/41-48 - Ks. Marcin
2. Smocza 20-21 - Ks. Grzegorz
3. Smocza 22-32 - Ks. Proboszcz
4. Smocza 33/40 - Ks. Robert
04.01.2015 r. Niedziela godz. 15.30
1. Smocza 2-14 - Ks. Robert
2. Skalista/Chabrowa - Ks. Proboszcz
3. Polanka/Leśników/Walczaka - Ks. Grzegorz
4. Cynowa - Ks. Marcin
05.01.2015 r. Poniedziałek godz. 16.00
1. Chełmińska - Ks. Proboszcz
2. Miechowska - Ks. Marcin
3. Rtęciowa/Olkuska - Ks. Robert
06.01.2015 r. Wtorek godz. 15.30
1. Ruda - Ks. Proboszcz
2. Ruda - Ks. Marcin
3. Azotowa/Wieluńska/Brzeżańska/Bromowa/Dolna/Drawska/Morwowa/Promienna/Żeliwna - Ks. Robert
07.01.2015 r. Środa godz. 16.00
1. Mielecka – Ks. Czesław
2. Stalowa/Chromowa - Ks. Proboszcz
3. Kozienicka/Rzeszowska - Ks. Robert
4. Sieradzka - Ks. Marcin
 
08.01.2015 r. Czwartek godz. 16.00
1. Sąsiedzka - Ks. Proboszcz
2. Zapiecek - Ks. Robert
3. Krzemienna 14-17 - Ks. Czesław
4. Krzemienna 18-28a - Ks. Marcin
09.01.2015 r. Piątek godz. 16.00
1. Krzemienna 29-43 - Ks. Proboszcz
2. Krzemienna 44-46 - Ks. Robert
3. Krzemienna 47-48 - Ks. Marcin
4. Krzemienna 48a-50 - Ks. Czesław
10.01.2015 r. Sobota godz. 15.30
1. Krzemienna 51-54 - Ks. Robert
2. Granitowa - Ks. Proboszcz
3. Granitowa - Ks. Marcin
 
11.01.2015 r. Niedziela godz. 15.30
1. Radosna/Dzika - Ks. Marcin
2. Konińska/Ciasna - Ks. Czesław
3. Nowotarska/Złota - Ks. Robert
4. Piwna - Ks. Proboszcz
12.01.2015 r. Poniedziałek godz. 16.00
1. Gwiaździsta/Zamieć - Ks. Robert
2. Lechicka/Zakręt - Ks. Marcin
3. Berka Joselewicza - Ks. Proboszcz
4. Berka Joselewicza - Ks. Czesław
13.01.2015 r. Wtorek godz. 16.00
1. Niklowa/Marmurowa - Ks. Marcin
2. Marmurowa - Ks. Proboszcz
3. Twarda - Ks. Robert
4. Twarda - Ks. Czesław
 
14.01.2015 r. Środa godz. 16.00
1. Karpia/Plac Wolności - Ks. Marcin
2. Szarego 1/1a/1b - Ks. Proboszcz
3. Szarego 2-4 – Ks. Robert
4. Szarego 5-7 - Ks. Czesław
15.01.2015 r. Czwartek godz. 16.00
1. Szarego 8-25 - Ks. Czesław
2. Szarego 26-32 - Ks. Proboszcz
3. Metalowa 31-78 - Ks. Marcin
4. Metalowa 26b -30 - Ks. Robert
16.01.2015 r. Piątek godz. 16.00
1. Metalowa 24a-26a - Ks. Proboszcz
2. Metalowa 23-24 - Ks. Robert
3. Metalowa 22-22c - Ks. Marcin
4. Metalowa 14-21a - Ks. Czesław
17.01.2015 r. Sobota godz. 15.30
1. Metalowa 11-13 - Ks. Marcin
2. Metalowa 9-10 - Ks. Proboszcz
3. Metalowa 8 - Ks. Robert
 
18.01.2015 r. Niedziela godz. 15.30
1. Metalowa 7 - Ks. Robert
2. Metalowa 5 - Ks. Proboszcz
3. Uzupełnienia - Ks. Marcin
 
 
aktualizowano: 2014-12-27
Wszystkich albumów:

Parafia pw. Św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Niklowa 1, 70 – 747 Szczecin Podjuchy
Bank Pekao S.A. III O. w Szczecinie 55 1240 3826 1111 0000 4402 9869
Tel. (91) 460-93-02 |
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze święte...

w Niedzielę i Święta- godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 18.00; w sobotę - godz. 18.00;

w tygodniu: godz. 7.00, 18.00;

w Kołowie - sobota godz. 16.30; w Binowie - sobota godz. 18.00;

Biuro parafialne czynne w dni powszednie od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 do godz. 17.30; w czwartki dodatkowo po wieczornej Mszy Świętej;


 

 

 

 

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne