Aktualności

Aktualności 24 grudnia 2018 wyświetleń: 887

Ogłoszenia duszpasterskie w Boże Narodzenie 2018

1.Mamy Boże Narodzenie. Z radością patrzymy na Jezusa leżącego w żłóbku i jak pasterze adorujemy prawdziwego Boga i prawdziwego Człowieka. 

2. Msze Święte w I i II dzień świąt Bożego Narodzenia jak w niedzielę, nie będzie tylko Mszy Świętej o godz. 7.00. 

3.Jutro II dzień naszego świętowania i kolędowania, a ofiarą na tacę wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski.

4.Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznej w kościele, a więc Siostrze Joannie, Pani Hannie Kłosek oraz Panom z Rady Parafialnej, z Kościoła Domowego i Apostołom Miłosierdzia Bożego i Rycerzom Kolumba. Bóg zapłać! 

5. Dziękujemy też za życzenia świąteczne i noworoczne.

6. I życzenia dla moich Współpracowników Księży, Parafian i miłych Gości: 

Widzę, widzę gwiazdę… gwiazda, gwiazda świeci. Słyszę jak śpiewają : przyszło, przyszło Dziecię! Ja nie mogę pójść za jej blaskiem dziś. Nie mogę uwierzyć, więc jak jesteś, przyjdź! Jestem sam, tak ciemno, słyszę śpiewy, dzwony. Wierzą, wierzą ludzie, że Bóg narodzony. Jak wierzyć mam i iść za śpiewem tym. W ciemność, noc i sam. Jeśli jesteś – przyjdź! Jak wierzyć mam w przedziwny ten cud. W ludzką kruchość się przyobleka Bóg. Cisza, cisza wokół. Gdzie Ty jesteś Boże? Czyś przyszedł na świat? Ten malutki Bóg nocą przyszedł i o wszechmocy swej opowiedział mi. Nawet nie wiem co, nawet nie wiem czy. Teraz zasnął i w moim sercu śpi. Jak zrozumieć ten najwspanialszy cud? We wszystkich sercach dziś narodził się Bóg! I tego wszystkim życzę Wam, by we wszystkich sercach dziś narodził się Bóg! Wszystkim Radosnych ŚWIĄT  BOŻEGO  NARODZENIA!!!

                                                 ks. Krzysztof Rytwinski TChr

aktualizowano: 2018-12-24
Wszystkich rekordów:

Parafia pw. Św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Niklowa 1, 70 – 747 Szczecin Podjuchy
Bank Pekao S.A. III O. w Szczecinie 55 1240 3826 1111 0000 4402 9869
Tel. (91) 460-93-02 |
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze święte...

w Niedzielę i Święta- godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 19.00; w sobotę - godz. 19.00;

w tygodniu: godz. 7.00, 19.00;

w Kołowie - sobota godz. 16.30; w Binowie - sobota godz. 18.00;

Biuro parafialne czynne w dni powszednie od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do godz. 18.30; w czwartki dodatkowo po wieczornej Mszy Świętej;


 

 

 

 

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne