Aktualności
Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX Niedzielę zwykłą -23.10.2016
1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który w naszej Ojczyźnie rozpoczyna Tydzień Misyjny. Podczas różańcowych nabożeństw o godz. 17.30 będziemy omadlać dzieło misyjne Kościoła. Ofiary składane dzisiaj do puszek przeznaczymy na materialną pomoc misjom i misjonarzom.
2. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za naszych zmarłych. Pod chórem wystawione zostały specjalne kartki wypominkowe, na których możemy wypisać imiona naszych zmarłych, których pragniemy polecać Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie i dzień tygodnia, kiedy mają być wyczytane. Wypełnione kartki wrzucamy do skrzynki wypominkowej, znajdującej się na ołtarzu miłosierdzia.
3. W najbliższy piątek pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii.
4. Pozdrawiamy serdecznie solenizantów i jubilatów tygodnia, przekazując im najlepsze życzenia. Zmarłych w ostatnim czasie + Teresę Szczykno i +Teresę Majka polecamy dobroci i miłosierdziu Boga. Wieczny odpoczynek… Niech Bóg nam wszystkim błogosławi!
Odmawiamy 10 różańca św.
ks. Krzysztof Rytwiński TChr
proboszcz