Intencje

»»
1
Grudzień Niedziela
07:00

+Irena Jakubowska w 11 rocz. śm.,

09:00

+Kazimiera Rzeszotarska (greg.29)

10:30

za Parafian

12:00

1)+Halina, Włodzimierz Kuczyńscy--2)imieninowa w intencji Barbary i Andrzeja--3) w int. Zespołu

13:15

+Alicja Krzemińska w 1 rocz. śm., - int. od córek

18:00

+Krzysztof Dorawa w 3 rocz. śm., i ++ z rodz. Dorawów i Milczarskich

2
Grudzień Poniedziałek
07:00

1)+Edward Arkiewicz (greg.1)--2)+Helena, Alojzy, Mateusz Leśny, Florian Sommer

18:00

1)+Kazimiera Rzeszotarska (greg.30)--2) +Tadeusz Głuchowicz w m-c po pogrzebie

3
Grudzień Wtorek
07:00

1)+Edward Arkiewicz (greg.2)--2)+Helena, Kazimierz Śledzińscy, Genowefa, Paweł Nieszporek

18:00

1)+Emilia w 50 rocz. śm., i ++ z rodziny--2)+Stanisława Żemyk

4
Grudzień Środa
07:00

1)+Edward Arkiewicz (greg.3)--2)+Wiesław

18:00

1)+Kazimierz i rodzice z rodzeństwem z obu stron--2)+Zenon, Irena Kajczykowie

5
Grudzień Czwartek
07:00

+Edward Arkiewicz (greg.4)

18:00

+Marian, Władysława Dygasowie, Kazimierz, Danuta Kuźmińscy

6
Grudzień Piątek
07:00

+Edward Arkiewicz (greg.5)

18:00

+Tadeusz w 1 rocz. śm., i Jarosław w 24 rocz. śm. Pudłowie

7
Grudzień Sobota
07:00

+Edward Arkiewicz (greg.6)

18:00

intencja różańcowa: za Matki z Róży Zwiastowania NMP i opiekę dla pani Krupińskiej

8
Grudzień Niedziela
07:00

++ rodzice z ob u stron i Maria, Józef

09:00

+Zygmunt, Monika Balcerzakowie i ++ z rodziny Sergiel

10:30

za Parafian

12:00

1)+Antoni w 23 rocz. śm., Maria Knychasowie--2)+Kazimierz Ślęzak

13:15

+Edward Arkiewicz (greg.7)

18:00

+Wioletta Osetek

9
Grudzień Poniedziałek
07:00

+Krzysztof Kostyra w 5 rocz. śm.,

18:00

1)za Ojca Świętego, naszą Ojczyznę i Radio Maryja--2)+Edward Arkiewicz (greg.8)

10
Grudzień Wtorek
07:00

+Edward (greg.9)

16:30

+Maria, Fabian

18:00

+Marta Strzelczyk w 33 rocz. śm.,

11
Grudzień Środa
07:00

+Edward Arkiewicz (greg.10)

18:00

1)+Stanisław Żurkowski w 1 rocz. śm., i ++ rodzice z obu stron--2) +Janusz Krasiński w m-c po śmierci

12
Grudzień Czwartek
07:00

+Edward (greg.11)

18:00

imieninowa siostry Joanny

13
Grudzień Piątek
07:00

+Leszek, Jan

16:30

+Wiktoria, Michał, Olimpia, Romuald

18:00

+Edward Arkiewicz (greg.12)

14
Grudzień Sobota
07:00

+Edward Arkiewicz (greg.13)

18:00

+Elżbieta w rocz. urodzin

15
Grudzień Niedziela
07:00

+Mieczysław, Aleksandra Karwowscy

09:00

+Katarzyna, Jakub Chrząstkowie i ++ z rodziny

10:30

za Parafian

12:00

1)+Mieczysław Prostak w 3 m-ce po śmierci--2) dziękczynna w 12 urodziny ministranta Mateusza

13:15

+Edward Arkiewicz (greg.14)

18:00

dziękczynna w 80 urodziny Pani Wiesławy

16
Grudzień Poniedziałek
07:00

+Walentyna, Jan Cegielscy

18:00

+Edward (greg.15)

17
Grudzień Wtorek
07:00

+ks. Józef Kamiński TChr

16:30

+Marian Śliwiński w 8 rocz. śm.,

18:00

+Edward Arkiewicz (greg.16)

18
Grudzień Środa
07:00

+Edward (greg.17)

18:00

1)+Kazimierz Siuta w 12 rocz. śm., Jan Kowalski i ++ z rodziny--2)+Tadeusz Napieralski- int. od uczestników pogrzebu

19
Grudzień Czwartek
07:00

w intencji Eweliny w dniu urodzin

18:00

1)+Edward Arkiewicz (greg.18)--2)+Kazimierz Bartnicki w 30 rocz. śm., Krystyna, Kazimierz

20
Grudzień Piątek
07:00

+Edward (greg.19)

16:30

o błogosławieństwo Boże dla Dominika

18:00

1)+Jerzy Barciński w 2 rocz. śm., i rodzice z obu stron--2)+Alfreda w 3 rocz. śm., Roman Kolendowie, i rodzice z obu stron, Stefania, Michał, Mirosław Błaszczyńscy, Anna Ślęg

21
Grudzień Sobota
07:00

+Edward Arkiewicz (greg.20)

18:00

+Jan, w 38 rocz. śm., Wiesław Musiałowie i ++ z rodziny

22
Grudzień Niedziela
07:00

o Boże błogosławieństwo dla rodziny Hałaburdów

09:00

+Zofia, Tadeusz, Anna, Stanisław, rodzeństwo i ++ z obu stron

10:30

za Parafian

12:00

+Franciszek w 15 rocz. śm., i ++ z rodziny Stysiów i Gągałów

13:15

+Władysława Sawicka w 1 rocz. śm.,

18:00

+Edward Arkiewicz (greg.21)

23
Grudzień Poniedziałek
07:00

+Edward (greg.22)

18:00

1)+Wanda, Zygmunt Kuczmowie--2)+Irena Gryckiewicz 1 rocz. śm., Dorota

24
Grudzień Wtorek
07:00

1)+ks. Adam Barcz TChr--2)+Edward Arkiewicz (greg.23)

20:30

za Parafian

22:00

za Parafian

25
Grudzień Środa

00:00

1)za Parafian i Gości--2)urodzinowa Pani Jolanty

09:00

+Józef Chmielnicki i rodzice z obu stron

10:30

w intencji Haliny i Stanisława Melka

12:00

dziękczynna w 38 rocz. ślubu Mirosławy i Zdzisława Kuczmów

13:15

+Marcin Sikora w 4 rocz. śm.,

18:00

+Edward Arkiewicz (greg.24)

26
Grudzień Czwartek

09:00

+Mariusz, Bogdan

10:30

+Wanda, Stanisława, Stanisław, Antoni, Elżbieta, Jan

12:00

+Stefania Barcz

13:15

1)w intencji ministranta Adama z okazji imienin-2)+Edward Arkiewicz (greg.25)

18:00

+Janina Leśniewska

27
Grudzień Piątek
07:00

dziękczynna w 80 urodziny Pani Lucyny

18:00

+Edward (greg.26)

28
Grudzień Sobota
07:00

+Wojciech Sztejno

18:00

+Edward Arkiewicz (greg.27)

29
Grudzień Niedziela
07:00

+Janina Jeż

09:00

+Krystyna Kowalczyk

10:30

za Parafian

12:00

1)dziękczynna w 45 rocz. ślubu Marii i Zygmunta Kochlów i błogosławieństwo dla Małgorzaty--2)Henryk Lisowski

13:15

urodzinowa ks. Przemysława Karasiuka TChr

18:00

+Edward Arkiewicz (greg.28)

30
Grudzień Poniedziałek
07:00

+Eugeniusz

18:00

+Edward Arkiewicz (greg.29)

31
Grudzień Wtorek
07:00

+Leonarda, Piotr, Jan, Zdzisław, Józef, Kazimierz Ławrynowiczowie

18:00

1)+Edward Arkiewicz (greg.30)--2)+Aleksander Nawrot w m-c po pogrzebie--3)+Jan Oleszczyk w 16 rocz. śm., Helena, Bolesław Braniccy

Parafia pw. Św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Niklowa 1, 70 – 747 Szczecin Podjuchy
Bank Pekao S.A. III O. w Szczecinie 55 1240 3826 1111 0000 4402 9869
Tel. (91) 460-93-02 |
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze święte...

w Niedzielę i Święta: godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 18.00; sobota godz. 18.00;

w tygodniu: godz. 7.00, 18.00;

Biuro parafialne czynne w dni powszednie w godz. 16.00 - 17.30, a w czwartki też po wieczornej Mszy Świętej;

 

 


 

 

 

 

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne