Intencje

»»
1
Listopad Piątek

07:00

+Anna, Antoni, Mariusz Nikiel, Bogdan

09:00

+Jan Donarski i ++ z rodziny

10:30

+Klemens, Stefania, Adam, Łukasz, Elżbieta i ++ z rodziny Barczów i Rudników

12:00

+Michał Łosiński w 36 rocz. śm., - int. od rodziny

18:00

za ++ z rodziny Łosińskich i Stoppów

2
Listopad Sobota
07:00

+Eugeniusz, Anastazja, Teresa, Ryszard

09:00

+Józef Chmielnicki

18:00

intencja różańcowa: za poległych w obronie Ojczyzny - int. Róży MB Różańcowej i ++ Matki z Róż i z ich rodzin - int. Róży Świętej Bożej Rodzicielki

3
Listopad Niedziela
07:00

+Irena Jakubowska

09:00

+Marianna w 12 rocz. śm., Stanisław Jankowiakowie, Ryszard Wdowiak

10:30

za Parafian

12:00

1)+Henryk Cichecki w 11 rocz. śm., Janusz Kalinowski i rodzice z obu stron--2)+Krystyna w 5 rocz. śm.,

13:15

+Damian Kaźmierczak

18:00

+Kazimiera Rzeszotarska (greg. 1)

4
Listopad Poniedziałek
07:00

+Kazimiera Rzeszotarska (greg. 2)

18:00

dziękczynna w 79 urodziny Pani Krystyny Wilk

5
Listopad Wtorek
07:00

+Kazimiera Rzeszotarska (greg. 3)

18:00

za ++ nauczycieli i pracowników SP nr 12

6
Listopad Środa
07:00

+Kazimiera (greg.4)

18:00

za ++ z Róży MB Gromnicznej i ich rodzin

7
Listopad Czwartek
07:00

+Kazimiera (greg. 5)

18:00

+Jerzy w 24 rocz. śm., i rodzice, bracia z rodz. Zielińskich

8
Listopad Piątek
07:00

+Kazimiera (greg. 6)

18:00

+Bronisław, Jadwiga Juszczyńscy i rodzice z obu stron

9
Listopad Sobota
07:00

+Marianna, Andrzej, Czesław, Józefa

18:00

1) dziękczynna w 85 urodziny Pana Bronisława--2)+Kazimiera Rzeszotarska (greg. 7)

10
Listopad Niedziela
07:00

+Jadwiga Skrzypczak w m-c po śmierci

09:00

+Danuta, Jerzy Jastrzębscy

10:30

za Parafian

12:00

+Mieczysława, Stanisław Jaszczakowie, Andrzej Rapciewicz i ++ z rodz. Hrycyków

13:15

+Regina, Piotr, Leonard

18:00

+Kazimiera Rzeszotarska (greg. 8)

11
Listopad Poniedziałek

07:00

+Jadwiga, Konstanty, Halina

10:30

za Ojca Świętego, naszą Ojczyznę i Radio Maryja

18:00

+Kazimiera Rzeszotarska (greg. 9)

12
Listopad Wtorek
07:00

+Wacław, Monika, Wacław

18:00

+Kazimiera Rzeszotarska (greg. 10)

13
Listopad Środa
07:00

+Kazimiera (greg.11)

18:00

+Leonarda, Piotr, Jan, Zdzisław, Kazimiera, Józef Ławrynowiczowie

14
Listopad Czwartek
07:00

za ++ matki z Róży MB Nieustającej Pomocy

18:00

1)+Kazimiera (greg.12)--2)+Marianna Kurzątkowska - int. od wnuczek

15
Listopad Piątek
07:00

+Kazimiera (greg.13)

18:00

1)+Kazimierz Krawniak w 8 rocz. śm., --2)+Antonina, Tomasz i ++ z rodziny Iwańskich

16
Listopad Sobota
07:00

+Kazimierz Barczuk, Pelagia, Ireneusz Borkowscy, Jadwiga

18:00

+Kazimiera (greg.14)

17
Listopad Niedziela
07:00

+Zofia, Stanisław, Janina, Antoni i ++ z rodziny

09:00

+Adrian Borysiuk

10:30

za Parafian

12:00

1)dziękczynna w 90 urodziny Pani Marii Dobrzyckiej--2)dziękczynna w 10 urodziny Dawida Redzik

13:15

+Kazimiera (greg.15)

18:00

+Roman Dyszewski w 8 rocz. śm., i rodzice z obu stron

18
Listopad Poniedziałek
07:00

+Aurelia Szajewska w 4 rocz. śm.,

18:00

+Kazimiera (greg.16)

19
Listopad Wtorek
07:00

+Helena Żukowska

18:00

+Kazimiera Rzeszotarska (greg.17)

20
Listopad Środa
07:00

+Kazimiera (greg.18)

18:00

+Hubert Krukowski w 1 rocz. śm.,

21
Listopad Czwartek
07:00

+Kazimiera (greg.19)

18:00

+Tadeusz w 6 rocz. śm., i Genowefa w 3 rocz. śm., Łosińscy

22
Listopad Piątek
07:00

+Kazimiera (greg.20)

18:00

1)za ++ chórzystów z Podjuch--2)+Zdzisław, Michalina, Bolesław i ++ z rodziny Jankowskich

23
Listopad Sobota
07:00

+Franciszek, Józefa Cieśla, Bronisław, Kazimiera Wojtania i ++ z rodziny

18:00

+Kazimiera (greg.21)

24
Listopad Niedziela
07:00

+Aneta Grzywacz-Kuźma w 1 rocz. śm.,

09:00

+Antonina, Tomasz Iwańscy, Kazimierz Siuta i ++ z rodzin z obu stron

10:30

za Parafian (dziękczynna w 63 rocz. ślubu Haliny i Czesława Pietrasów)

12:00

w int. sióstr i księży z naszej parafii

13:15

+Kazimiera Rzeszotarska (greg.22)

18:00

+Michał, Zdzisław, Teresa Pasławscy

25
Listopad Poniedziałek
07:00

+Marek i rodzice z obu stron

18:00

+Kazimiera (greg.23)

26
Listopad Wtorek
07:00

za ++ z rodziny Żukowskich i Duczmalów

18:00

1)+Barbara Kowal w 6 rocz. śm., --2)+Kazimiera Rzeszotarska (greg.24)

27
Listopad Środa
07:00

+Janusz, Stanisława, Jan Rusinek

18:00

+Kazimiera (greg.25)

28
Listopad Czwartek
07:00

18:00

1)+Kazimiera (greg.26)--2)+Doloroza Baranowska

29
Listopad Piątek
07:00

18:00

1)+Kazimiera Rzeszotarska (greg.27)--2)+Stanisław Szydłowski w 3 rocz. śm.,

30
Listopad Sobota
07:00

18:00

+Kazimiera Rzeszotarska (greg.28)

Parafia pw. Św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Niklowa 1, 70 – 747 Szczecin Podjuchy
Bank Pekao S.A. III O. w Szczecinie 55 1240 3826 1111 0000 4402 9869
Tel. (91) 460-93-02 |
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze święte...

w Niedzielę i Święta- godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 18.00; w sobotę - godz. 18.00;

w tygodniu: godz. 7.00, 18.00;

w Kołowie - sobota godz. 16.30; w Binowie - sobota godz. 18.00;

Biuro parafialne czynne w dni powszednie od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 do godz. 17.30; w czwartki dodatkowo po wieczornej Mszy Świętej;

Różaniec w dni powszednie o godz. 17.30; dla dzieci we wtorki i piątki o godz. 16.30;


 

 

 

 

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne