Intencje

»»
1
Czerwiec Sobota
07:00

+Marianna Karpierz w 2 rocz. śm.,

16:00

ślubna Wasik-Nieliwódzki

18:00

int. różańcowa:

2
Czerwiec Niedziela
07:00

+Jan, Wanda Gruszkowie

09:00

+Maria Maślińska

10:30

za Parafian

12:00

1)+Klemens w 5 rocz. śm., --2)+Ewa

13:15

+Alicja w 7 rocz. śm.,

18:00

+Bolesław Łukasiewicz w 12 rocz. śm.,

3
Czerwiec Poniedziałek
07:00

za ++ z rodziny Mrowców i krewnych

18:00

+Leszek w 1 rocz. śm., z rodzicami i rodzeństwem

4
Czerwiec Wtorek
07:00

+Barbara Karpienia - int. od uczestników pogrzebu

18:00

o zdrowie dla Barbary i w intencji całej rodziny

5
Czerwiec Środa
07:00

o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla koleżanek z pracy

18:00

urodzinowa Adama

6
Czerwiec Czwartek
07:00

o potrzebne łaski i światło Ducha Świętego dla diakonów Dominika i Wojciecha

18:00

1)+Iwona Solis w 1 rocz. śm., --+2)Zdzisław Jankowski w 14 rocz. śm., i rodzice z obu stron

7
Czerwiec Piątek
07:00

wynagradzająca za nasze grzechy NSPJ

18:00

1)+Jan Kowalski w 11 rocz. śm., Kazimierz Siuta--2)dziękczynna z okazji urodzin Marii i o opiekę Matki Bożej

8
Czerwiec Sobota
07:00

wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za nasze grzechy

15:00

ślubna Kędziok-Lachowicz

16:00

ślubna Kuskowska-Bartecki

18:00

w intencji Piotra w dniu urodzin i jego rodziny z prośbą o opiekę Matki Bożej

9
Czerwiec Niedziela
07:00

+Stanisław Bęben - int. od mamy, z rodz. Klimków Skowronków i Mochockich

09:00

dziękczynna rodziny Alicji i Piotra Mareckich

10:30

za Parafian

12:00

1)+Kazimierz Reda w 10 rocz. śm., i ++ rodziców--2)+Czesław, Barbara Piekarscy i ++ z rodziny

13:15

+Julian w 30 rocz. śm., Teresa Klimkowie

18:00

+Franciszek Białoskórski w 30 rocz. śm., i z podziękowaniem za łaski dla rodziny Celiny i Jarosławia Kozłowskich w 30 rocz. ślubu

10
Czerwiec Poniedziałek
07:00

w pewnej intencji

18:00

za Ojca Świętego, naszą Ojczyznę i Radio Maryja

11
Czerwiec Wtorek
07:00

w pewnej intencji

18:00

+Andrzej Kamiński, Łucja Adamczyk

12
Czerwiec Środa
07:00

w pewnej intencji

18:00

1)+Marianna, Jaś, Jan, Dariusz, Danuta, Tadeusz--2) dziękczynna

13
Czerwiec Czwartek
07:00

w pewnej intencji

20:00

1)+Stanisława, Jan Augustyniak

14
Czerwiec Piątek
07:00

+ks. Józef Kamiński TChr

18:00

1)+Karolina, Antoni Mańczukowie--2) dziękczynna w 35 rocz. ślubu Ewy i Marka Węglarków

15
Czerwiec Sobota
07:00

+Józef Pietrzak w 1 rocz./ śm.,

11:00

w intencji dzieci pierwszokomunijnych

13:00

w intencji dzieci pierwszokomunijnych

16:00

ślubna: Murawski-Kędzierska

18:00

+Józef Pestka w 20 rocz. śm.,

16
Czerwiec Niedziela
07:00

+Stefania, Mieczysław Korutkowscy i ++ z obu stron

09:00

dziękczynna Urszuli Frycz w 2 urodziny

10:30

za Parafian (dziękczynna w 36 rocz. ślubu Iwony i Stanisława Rutkowskich)

12:00

w intencji dzieci rocznicowych

13:15

w intencji dzieci pierwszokomunijnych

18:00

+Bronisław, Cecylia, Irena

17
Czerwiec Poniedziałek
07:00

w pewnej intencji

18:00

+Genowefa, Feliks Kujawa - int. od sąsiadów

18
Czerwiec Wtorek
07:00

w pewnej intencji

18:00

1)+Andrzej Kamiński, Lucjan Adamczyk--2) w int. siostry Teresy

19
Czerwiec Środa
07:00

w pewnej intencji

18:00

1)dziękczynna Danieli z prośbą o dalsze błogosławieństwo--2) w int. siostry Eweliny

20
Czerwiec Czwartek

07:00

za Parafian

09:00

+Marian Adamczyk i ++ rodziców

13:00

dziękczynna

18:00

+Jan, Marianna Dzikoń

21
Czerwiec Piątek
07:00

w pewnej intencji

18:00

+Agnieszka, Kazimierz Czubachowscy, Bogumiła Piotrowicz, Stanisław, Zdzisław, Mirosława, Ireneusz, Balbina, Roman Rodzikowie---2)+Stanisław Bęben w m-c po pogrzebie

22
Czerwiec Sobota
07:00

w pewnej intencji

16:00

ślubna Jakubowska-Bagiński

18:00

+Antoni, Małgorzata Kurzydło

23
Czerwiec Niedziela
07:00

o zdrowie i błogosławieństwo dla Juliana

09:00

+Antoni, Władysława Załomscy

10:30

za Parafian

12:00

1)Paweł w 5 rocz. śm., Bogdan Kaweccy--2) dziękczynna w 58 rocz. ślubu Dolorozy i Zdzisława Baranowskich

18:00

+Henryka w 10 rocz. śm.,Władysław w 15 rocz. śm., i ++ z rodz. Choszczów i Narlochów

24
Czerwiec Poniedziałek
07:00

urodzinowa Pana Janusza

19:00

+Stanisław, Marianna, Marcin, Marianna, Rozalia, Władysław, Jan Wites

25
Czerwiec Wtorek
07:00

+Regina, Jerzy, Weronika, Wincenty Olewczyńscy

19:00

+Filip Ciepielewski w 15 rocz. śm., Helena, Zygmunt Kocurowscy

26
Czerwiec Środa
07:00

dziękczynna w 1 urodziny Helenki i o błogosławieństwo w rodzinie

19:00

+Stefania Barcz w 2 rocz. śm.,

27
Czerwiec Czwartek
07:00

+Henryk Łebkowski w 30 rocz. śm.,

19:00

o Boże błogosławieństwo dla Matek Różańcowych i ich rodzin - int. od Róży MB Nieustającej Pomocy

28
Czerwiec Piątek
07:00

+Emilia Furtak - int. od rodziny Nowaków i Kisiołek

19:00

o Boże błogosławieństwo dla Róży MB Królowej Polski i ich rodzin

29
Czerwiec Sobota
07:00

+Teofil i ++ z rodziny

16:00

ślubna Cieślak-Prościak

19:00

+Teresa Kuś w 1 rocz. śm.,

30
Czerwiec Niedziela
07:00

o zdrowie i potrzebne łaski dla Pawła

09:00

dziękczynna w 63 rocz. ślubu Jadwigi i Czesława Szczęsnych

10:30

za Parafian (dziękczynna w 55 rocz. ślubu Alicji i Zenona Wysockich)

12:00

+Halina, Piotr Broniszewscy i ++ rodzice

19:00

+Sławomir Kępiński i ++ z rodziny

Parafia pw. Św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Niklowa 1, 70 – 747 Szczecin Podjuchy
Bank Pekao S.A. III O. w Szczecinie 55 1240 3826 1111 0000 4402 9869
Tel. (91) 460-93-02 |
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze święte...

w Niedzielę i Święta: godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 19.00; sobota godz. 19.00;

w tygodniu: godz. 7.00, 19.00;

Biuro parafialne czynne w dni powszednie w godz. 17.00 - 18.30, a w czwartki też po wieczornej Mszy Świętej;

 

 


 

 

 

 

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne